menu

O nas

Shingyo – Dostawca małych woreczków z organzy

Shingyo to producent małych woreczków z materiału. Stworzyliśmy bogata paletę unikalnych produktów odpowiednich na każdą okazję, a nasze produkty dystrybuujemy na terenie całej Europy.  Niezależnie od tego, czy nadajesz finalnego akcentu na dzień ślubu, czy też przygotowujesz podarunki na konferencje biznesowe, w naszym sklepie online z pewnością znajdziesz odpowiedni do okoliczności styl woreczka.

Founder of Organza Bags Tom Rijs

    Założyciel Tom Rijs

Co obiecujemy naszym klientom?

W Shingyo przywiązujemy wagę nie tylko do jakości naszych małych woreczków wykonanych z doskonałych tkanin, ale upewniamy się również, że nasze wsparcie klienta jest tak dobre, jak tylko może być.

Shingyo oferuje swoim klientom jedynie wysokiej jakości produkty w cenach nie do pobicia. Co więcej, każde zamówienie dociera do twoich drzwi w rekordowym czasie.

W tym, co robimy staramy się być najlepsi i robimy wszystko, żeby zawsze przekraczać oczekiwania naszych klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w powtarzających się pięciogwiazdkowych opiniach byłych i powracających klientów. Oto kilka opinii, które zostały napisane na temat Shingyo:

Świetny towarzysz do robienia interesów. Uczciwe ceny. Godna zaufania firma, która dotrzymuje obietnic’ – Claire Winson, Lancaster

‘Wyjątkowe woreczki i bardzo pomocna obsługa.’ – Tom Edison, Londyn

Wasze wysokiej jakości woreczki są świetne! Przesyłka dotarła bardzo szybko..’ – Alison Standish, Reading

Dlaczego małe firmy powinny wybierać Shingyo?

Nasza hurtownia jest bogato zaopatrzona od woreczków z organzy i sakiewek z tkanin, po satynowe woreczki i małe jutowe torebeczki. Marketing jest kluczem do udanego biznesu, dlaczego więc nie zwiększyć wpływu konferencji, targów lub biznesowego eventu? Możemy wykonać dla ciebie projekty drukowane na zamówienie. Woreczki, którymi zaimponujesz i zainteresujesz potencjalnych klientów.

Jak możemy pomóc przy twojej wyjątkowej okazji?

Zrozumienie ważności finalnego efektu wyjątkowych okazji jest naszym celem. Jeśli organizujesz rodzinne wydarzenie, ślub lub przyjęcie bożonarodzeniowe dla przyjaciół, mamy idealne woreczki na prezenty, w których ukryjesz upominki dla gości. Niezależnie od tego, jaka jest tematyka, pora roku czy paleta kolorów, możesz mieć pewność, że u nas znajdziesz organzowe woreczki harmonizujące z twoją wyjątkową okazją.

Oferujemy doskonałe opcje płatnicze

Aby twoja transakcja była tak prosta, jak to tylko możliwe, oferujemy szeroki zakres opcji płatniczych. Płatności możesz dokonywać używając karty kredytowej lub debetowej oraz za pośrednictwem przelewu bankowego lub swojego konta PayPal.

Obsługa klienta i wsparcie posprzedażowe

W naszym zespole Shingyo zawsze jest ktoś, kto chętnie pomoże ci odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości, które możesz mieć. Niezależnie od tego, czy jesteś naszym nowym klientem, czy regularnie u nas kupujesz, oferujemy ci pomocną dłoń na każdym kroku naszej wspólnej podróży.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swojego zamówienia lub chcesz wymienić produkty, nasz zespół wsparcia posprzedażowego z przyjemnością pomoże ci dokonać zmian, aby choć trochę ułatwić ci życie.