Hurtowa sprzedaż małych prezentowych woreczków ze sznurkiem
0 mini-cart
0,00 

Brak produktów w koszyku.

menu

Kategorie

Hurtownia woreczków z organzy

Nasz zespół uwielbia czatować! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Jeden z naszych specjalistów z pewnością ci pomoże. Nie zapominaj, że mamy stronę FAQ, która pomoże ci znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie możesz się zdecydować?

Jeśli  przeszukałeś katalog naszych produktów i wciąż nie jesteś pewien, który z nich byłby najlepszy dla twojego produktu lub wydarzenia, do którego się przygotowujesz, jeden z naszych ekspertów z pewnością pomoże ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Proces tworzenia projektu na zamówienie

Robimy wszystko, żeby ułatwić ci robienie u nas zakupów. Jeśli jednak potrzebujesz na którymkolwiek etapie tworzenia twojego projektu na zamówienie, zadzwoń do nas, a jeden z naszych specjalistów pomocy klientom przeprowadzi cię przez cały proces i odpowie na wszystkie twoje pytania.

Śledzenie i monitorowanie zamówienia

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem, będziesz regularnie otrzymywać e-maile mówiące, gdzie w danej chwili znajduje się twoja paczka. Jeśli wybrałeś opcję tradycyjnej dostawy, nie będziesz mógł monitorować swojego zamówienia.

Serwis pozakupowy

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas ważne i chcemy mieć pewność, że twój zakup w pełni cię satysfakcjonuje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zamówienia lub nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, nasz zespół serwisowy jest na miejscu, aby ci pomóc. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy lub wymienić zamówienie, napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy lub wyślij nam e-maila na biuro [@] shingyo.pl podając numer zamówienia, datę zakupu i powody, z których zwrócić produkt. Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat naszej polityki zwrotów i zwrotu kosztów, wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie zwrotów.

Formularz kontaktowy

Imię (obowiązkowe)

Adres e-mail (obowiązkowy)

Temat

Wiadomość

Shingyo Polska

Zadzwoń do nas
Napisz do nas: info[@]shingyo.pl

Europejska siedziba firmy
Shingyo Int
Stationsplein 26
6512 AB Nijmegen
The Netherlands

Informacje rejestracyjne firmy:
Numer VAT: NL857888201B01
Izba Handlowa: 69479240